Zpět na novinky

Nová lokalita: City Point na pražském Pankráci je součástí WorkLounge

Nová lokalita: City Point na pražském Pankráci je součástí WorkLounge

27.10.2023

Dne 26. října 2023 jsme se stali hrdými majiteli budovy City Point na Pankráci, ikonického business centra v lukrativní části Prahy 4.

Pro nás to znamená mnohem víc než jen další krok v rozvoji. S akvizicí City Point, od francouzskeho Investicniho fondu Amundi, jsme získali unikátní příležitost proměnit způsob, jakým se v České republice chodí do kanceláří a pracuje. Naše ostatní lokality a coworkingové i servisované kanceláře, které jsou známé pro svou inspiraci, komunitní duch a prvotřídní servis, dostávají tímto úplně  nový rozměr.

Náš ředitel WorkLounge, Lubomír Šilhavý, vyjádřil své nadšení slovy: "Tato akvizice představuje nejnovější přírůstek do našeho soukromého realitního portfolia a brzy se stane novým domovem naší šesté pobočky WorkLounge, rodinného řetězce servisovaných kanceláří a co-workingových prostor se sídlem v Praze. Naším cílem je vytvořit špičkové, moderní a udržitelné kancelářské prostředí pro naše klienty v rámci WorkLounge i mimo něj.  Rád bych poděkoval všem, kteří se na této transakci podíleli, jmenovitě našim talentovaným poradcům ze společností Spectre Law, Spectre Tax a CMS, kteří odpracovali nekonečné hodiny, aby se vše podařilo, celému týmu Savills, který nás zastupoval na straně kupujícího, a konečně týmu Mint, který tuto transakci jménem Amundi zprostředkoval. Chceme postupně vytvořit pracovní prostor, který nejenže podporuje produktivitu, ale i inspiraci a spolupráci. City Point nám umožňuje přinést naše jedinečné prostředí do jednoho z nejprestižnějších business centrem v Praze. A to je teprve začátek. Náš tým pracuje na dalších inovacích, které zlepší pracovní život lidí a pomohou našim členům dosáhnout jejich cílů."

 

Všem stávajícím nájemcům City Point zaručujeme zachování stávajících cen, bezproblémový přechod a nepřetržitou funkčnost všech služeb. Tato akvizice nám umožní posílit naši pozici na trhu sdílených a servisovaných kanceláří v Praze a nabídnout více možností a služeb našim členům.

Nově získaná budova City Point je pro nás vítanou lokalitou, která je vhodná jak pro místní, tak dojíždějící. Lokalita nabízí impozantních 9 000 metrů čtverečních prostoru, z toho 500 metrů bude vyhrazeno pro coworking, 120 parkovacích míst a v dohledné době také střešní terasu. Vybavení budovy zahrnuje různé prostorné servisované kanceláře, spoustu zasedacích místností a moderní eventový prostor pro desítky osob.

WorkLounge Pankrac 3

Pankrác WorkLounge

Co můžete očekávat v následujících týdnech a měsících? 

Náš tým už usilovně pracuje na tom, jak přizpůsobit tento nový prostor našemu typickému designu, také na systému, jak nové členy zahrnout do naší prosperující komunity. Máte se na co těšit, protože opět přicházejí nové možnosti, menší nebo větší kanceláře, relaxační zóny, nové služby, přátelská a inspirativní atmosféra a mnoho dalšího, co už dobře znáte a my jako WorkLounge nabízíme.

Tato akvizice, spolu s novým prostorem, předznamenává světlou budoucnost pro WorkLounge a sdílené pracovní prostory v Praze. Připravte se na revoluci, protože pracovní svět se právě změnil.

 

zdroj: https://worklounge.com/